השיטה העתיקה פותחה על ידי שבטי ילידים באמריקה, הם גילו כי אבני בזלת שחורות המחוממות באור השמש או במדורה, משחררות אנרגיה חיובית ולהן תכונות חיוניות במרפא.

כיום זוהי אחת משיטות העיסוי המקובלות והאהובות ביותר ברחבי העולם. רבים נהנים מעיסוי אבנים חמות אשר עוזר להפיג מתחים נפשיים, לאזן בעיות שינה, ריכוז ועיכול, לחדש את מלאי האנרגיה בגוף ולהביא לידי רגיעה ושחרור.

הטיפול נעשה כאשר המטופל שוכב על גבי מיטת עיסוי, בביגוד תחתון בלבד, כדי שהאבנים יוכלו לבוא במגע ישיר עם העור.
המטפל מוודא שטמפרטורת האבנים מושלמת ואז מניח אותם על גבי המטופל בנקודות מפתח על הגב, הכתפיים, על הידיים ובין אצבעות הרגליים.
בזמן העיסוי המטפל יוצר אווירה שלווה בעזרת קטורת, שמנים, תאורה נעימה, מוזיקה שקטה ומרגיעה וכן עיסוי וחימום של נקודות שונות בגוף.
עיסוי באבנים חמות הוא עיסוי מפנק, חם, נעים ומרגיע.

עיסוי אבנים חמות נעשה בעזרת אבני בזלת אינדיאניות חמות ושמן שקדים, השימוש באבנים החמות מסייע לשחרור חסימות ואיזון פיזי ורגשי.

במהלך טיפול באבנים חמות, החום של האבנים ממריץ את הדם, משפר את גמישות המפרקים, מרגיע את מערכת העצבים ומחזק את המערכת החיסונית .

שילוב בין מגע כפות ידיים ואבנים חמות יוצר תחושה נהדרת בגוף ומביא לתוצאות מוכחות בקרב מטופלים רבים. אבני בזלת חמימות משחררות אנרגיה חיובית שמאזנת את הגוף אנרגטית ומביאה לשלווה ולרוגע.

טיפול באנרגית חום יעיל מאוד לטיפול בשרירים גם ברקמות העמוקות. יוצר תחושת רוגע עמוקה מאוד ומשחרר שרירים תפוסים.
עיסוי אבנים חמות עוזר להפיג מתחים נפשיים, לאזן בעיות שינה, לשפר את הריכוז והעיכול ומחדש את מלאי האנרגיה בגוף.
הטיפול מתאים גם לסובלים מכאבים קבועים, לעוסקים בספורט, לעובדי משרד הנתונים תחת לחץ גדול, עובדים בעבודה פיזית ולכל מי שזקוק לשלווה, לגוף ולנפש.

**ללא מין! הטיפולים הינם מקצועיים/ רפואיים בלבד!